• Latest 1193 t48 Listings

You Might Also Like:

22Jun

Sales Export Executive Jobs Vacancy in Kerry İstanbul. Kerry İstanbul opening great career opportunity and jobs vacancy for Sales Export Executive position. This jobs vacancy will be open for new jobs applicant starting for 22 Jun, 2018. Working in collaboration with distributor sales teams and business partners throughout the entire sales cycle. Plans, prepares and directs opportunities for new... ... Continue reading -->

22Jun

Sat Temsilcisi Jobs Vacancy in Gsb Oilless Nilüfer. Gsb Oilless Nilüfer opening great career opportunity and jobs vacancy for Sat Temsilcisi position. This jobs vacancy will be open for new jobs applicant starting for 22 Jun, 2018. Satış pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli ,. Teklif almak , değerlendirmek, teklifleri siprarişe dönüştürmek, takibini, sevkiyatını ,tahsilatını yapmak... ... Continue reading -->

22Jun

Sat Temsilcisi Jobs Vacancy in Rpolat Itim Başakşehir. Rpolat Itim Başakşehir opening great career opportunity and jobs vacancy for Sat Temsilcisi position. This jobs vacancy will be open for new jobs applicant starting for 22 Jun, 2018. Telefon ile satış yapmak,. Ofis ortamında yüzyüze satış yapmak,. Eğitim kurumumuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Satış Danışmanı aramaktayız.... ... Continue reading -->

22Jun

Sat Pazarlama Eleman Jobs Vacancy in Derby Konveyor Bant San Tic Çerkezköy. Derby Konveyor Bant San Tic Çerkezköy opening great career opportunity and jobs vacancy for Sat Pazarlama Eleman position. This jobs vacancy will be open for new jobs applicant starting for 22 Jun, 2018. Konveyör bant üretimi yapan firmamızda yurtiçi satış ve pazarlama elemanı alınacaktır. Takım çalışmasına yatkın ,.... ... Continue reading -->

22Jun

Operasyon Sorumlusu Jobs Vacancy in Numondial Kadıköy. Numondial Kadıköy opening great career opportunity and jobs vacancy for Operasyon Sorumlusu position. This jobs vacancy will be open for new jobs applicant starting for 22 Jun, 2018. Operasyon Sorumlusu olacak takım arkadaşımız ofis ve şirketin idari işleri, yönetime asistanlık, satış öncesi ve sonrası işlemlerin sistemde tanımlanması ve... ... Continue reading -->